top of page
 • למי מתאימה השיטה?
  השיטה מתאימה לכל מי שמרגיש שהוא צריך ריפוי מעמיק יותר, אך לא רק. לפעמים הריפוי אינה רק על פני השטח, אלא הבעיה יושבת על משהו עמוק יותר שאנחנו לא תמיד מצליחים לאבחן לבד. אם אתם מתמודדים עם בעיות עור או קשיים גופניים שחוזרים ונשנים, והשיטות הקונבנציונליות לא הובילו לשיפור משמעותי, השיטה הזו היא עבורכם. השיטה מיועדת לאלו המחפשים להבין את השורשים הרגשיים והנפשיים של הקשיים שלהם, ולהתחבר לעומק של עצמם.
 • האם השיטה מתאימה גם לטיפול בילדים?
  בהחלט. תינוקות וילדים קטנים מקבלים טיפול עקיף דרך הדרכה וכלים הניתנים להורים. אחרי אבחון מעמיק ושיחה נוגעת ללב, ההורים מקבלים את הכלים לטפל בילדיהם מהבית. בני נוער ומבוגרים זוכים לטיפול אישי בקליניקה, בו ניתן להתמקד בריפוי עמוק של הנפש והגוף כאחד.
 • למי מיועדים הקורסים והסדנאות?
  הקורסים והסדנאות מיועדים לכל מי שמחפש להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלו בכלים עוצמתיים מעולם הקואוצ'ינג, תטא הילינג, תקשור וריקול הילינג. בין אם אתן קוסמטיקאיות או אתם מטפלים שמחפשים להעמיק את תהליכי הטיפול, הקורסים האלה ילמדו אתכם איך לקצר תהליכים ולהגיע לשורש הבעיה באופן מהיר ויעיל בשיטה חדשנית שנותנת מענה מעמיק יותר לבעיה, ופותרת אותה מהשורש מתוך הבנה כי פתרון הבעיה מהשורש תעזור לכך שהיא לא תחזור.
 • האם השיטה מתאימה גם לאנשים עם מחלות כרוניות?
  השיטה שלנו מתאימה לכל מי שחווה מחלות כרוניות, משום שהגישה שלנו מבוססת על ריפוי גוף-נפש, כלומר שהנפש והגוף מחוברים בקשר בלתי נפרד. קונפליקטים רגשיים שקיימים בתת-המודע יכולים לגרום לבעיות בריאותיות, והשיטה עוזרת לעשות סדר בחיים ובכך להשפיע בצורה חיובית גם במקרים של מחלות כרוניות.
 • באילו בעיות עור השיטה יעילה?
  השיטה אפקטיבית במיוחד לטיפול ברוב בעיות העור, כולל אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, סבוראה, אקנה, רוזציאה, אורטיקריה ועוד. בעזרת הבנה עמוקה של הגורמים הרגשיים והמנטליים לבעיות אלו, ניתן להגיע לשורש הבעיה ולרפא אותה מהבסיס.
 • איך נראה התהליך שהמטופל עובר בשיטה?
  בתהליך הטיפול, המטופל עובר מסע מרגש של גילוי עצמי וריפוי. תחילה, נעשה אבחון מקיף של אורח החיים והקונפליקטים הרגשיים המשפיעים עליו. לאחר זיהוי הקונפליקטים, נבנה תכנית טיפול אישית הכוללת שחרור חסמים ויצירת חזון לעתיד. במהלך התהליך, המטופל לומד להתחבר לעומק נשמתו, לשחרר כאבים ישנים ולבנות לעצמו חיים של בריאות והרמוניה.
 • למה חשוב לטפל בבעיות עור גם מבחינה רגשית?
  הגוף והנפש שלנו הם יישות אחת בלתי נפרדת. כאשר אנו מטפלים רק בהיבט הפיזי של בעיות העור, אנו מתעלמים מהשורשים הרגשיים שמזינים את הבעיה. טיפול הוליסטי, המתייחס גם לפן הרגשי, מאפשר לנו לרפא את השורש העמוק של הבעיה ולהגיע לריפוי מלא ושלם.
 • מה ההבדל בין טיפול שיטת פָּנִים מול פְּנִים לבין טיפול פסיכולוגי?
  הטיפול הפסיכולוגי מעניק תמיכה ושחרור רגשי, אך לעיתים אינו מתייחס לאמונות המגבילות ולעומק הרוחני של הבעיה. בטיפול הרוחני, אנו עובדים על רמות עמוקות יותר של התת-מודע ומזהים את השיעורים הרוחניים שהמצב הנוכחי בא ללמד אותך. כך, תוכלי לקבל תמונה מלאה והוליסטית של חייך ולעבור תהליך ריפוי עמוק ומשמעותי.
 • תוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות?
  תהליכי הריפוי מגוונים כמו הנשמות שבאות אלינו. ישנם תהליכים קצרים, המסתיימים תוך שניים עד שלושה מפגשים, וישנם כאלה הדורשים זמן והשקעה רבה יותר. מה שבטוח, כל מפגש מקרב אתכם צעד נוסף לעבר ריפוי והתחברות עמוקה לעצמכם.
 • האם אפשר לקבל טיפול מרחוק?
  כן, הטיפולים שלנו יכולים להתקיים בזום, ומאפשרים לך לקבל טיפול איכותי גם מהנוחות של ביתך. חשוב לוודא שהסביבה שקטה ושיש פרטיות מירבית כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי ומרגיע.
bottom of page